LPG montáž, přestavby a školení Autanaplyn

          
  Děkujeme, že jste s námi

       autogasmotors facebook 


ŠKODA RAPID TSI na LPG


skoda rapid 1.2 tsi na lpg by autogasmotors


ŠKODA FABIA III na LPG

ŠKODA FABIA III na LPG

5 důvodů proč s námi

lpg montujeme 28let
jsme dovozci lpg systémů
školíme montážní firmy
děláme velmi silná auta
výkon motoru vám garantujeme!!!

K 30.11.2019 jsme již přestavěli
na lpg

2x   BENTLEY
1x   Mercedes ML AMG 6.3
32x HUMMER H2 6.0i a 6.2i
30x Mazda CX9 3.5i a 3.7i
1x   Mazda CX5 2.4skiactive PY-P
2x   Porsche Cayenne S 4.5i Turbo
1x   Renault Megane RS
7x  Opel Zafira OPC 2.0i Turbo aj.

Máme hostů: 27 připojeno
Hlavní strana Systém LOVATO

LPG LOVATO SEKVENČNÍ VSTŘIKOVÁNÍ EASY FAST OBD II

schema zapojeni lovato


LPG přestavby LOVATO Systém sekvenčního vstřikování LPG a CNG LOVATO EASY FAST OBD II.
Dokonalý moderní systém i pro nejnáročnější zákazníky, vyžadující maximální výkon a spolehlivost ve spojení s minimálními náklady na provoz. Rádi oceníte i jeho cenovou dostupnost. 
tr

LOVATO EASY FAST OBD II je v současné době nejoblíbenější a nejprodávanější lpg systém v ČR.
LOVATO EASY FAST OBD II je určen pro starší i pro nejmodernější automobily.
LOVATO EASY FAST OBD II je zkoncipován tak, aby se dokázal přizpůsobit a korektně pracovat se všemi managementy motorů. Spolupracuje s benzínovou řídící jednotkou přes OBD konektor, čímž zajišťuje přesné řízení směsi pomocí benzínových integrátorů. 
LOVATO EASY FAST OBD II pracuje ve všech režimech motoru pouze na plyn.
LOVATO EASY FAST OBD II je vyroben z materiálů, které nenarušují vzhled motoru.LOVATO EASY FAST OBD II pouze u nás s dvouletou zárukou. 

 Tento produkt má rozhodující vliv nejen na spolehlivost, životnost automobilů a jízdní komfort, ale důležitou roli hraje z hlediska bezpečnosti jízdy. Proto je žádán nejen u zákazníků ojetých automobilů, ale i u zákazníků nových vozidel. Je používán do všech značek automobilů a je rovněž produktem efektivně pracujícím se všemi managementy motorů.

HEMI
VALVETRONIC

VALVEMATIC
VTEC
VVTi
TURBO
TWIN AIR

Několik důvodů proč zvolit právě LOVATO EASY FAST OBD II:
 • velmi vysoká úroveň spolehlivosti a kvality
 • výkon a dynamika motoru zůstává zachována
 • spotřeba plynu téměř identická s benzínem
 • finančně nenáročný servis a údržba
 • cenově dostupný systém
 • měření množství plynu na přepínači
 • při montáži obal na rezervní kolo zdarma

ZDE nahlédnete do naší galerie lpg vozidel.

Jak funguje jízda na LPG se systémem sekvenčního vstřikování LOVATO EASY FAST OBD II:

Na přístrojové desce ve vašem zorném poli je umístěn micro přepínač, jimž zvolíte druh paliva na který chcete jezdit.

Pokud se přepínač nachází v módu benzín, je možná jízda pouze na benzín a na přepínači svítí pouze oranžová LED dioda.

Zvolíme-li automatickou polohu, znamená to, že po nastartování motoru je zařízení připraveno pro automatické přepnutí na lpg.

V automatické poloze plynový systém čeká na zahřátí motoru cca 35 °C. Jakmile je motor zahřátý na teplotu umožňující přepnutí na lpg, systém toto rozezná a přepne na LPG. Přechod z benzínu na plyn je hladký a změnu zaznamenáte pouze na přepínači.

Na jaké palivo právě jedete je signalizováno LED diodami - benzín oranžovou a LPG zelenou. Přepínač rovněž umožňuje indikaci množství paliva v plynové nádrži pomocí LED diod.

Při nedostatku plynu v nádrži dojde k poklesu tlaku plynu a systém přepne zpět na benzín. Tato změna je signalizována akustickým pípnutím a rovněž začne problikávat přepínač.

Tuto změnu stačí jen potvrdit stlačením micro přepínače.

Po natankování LPG je nutno opět zvolit na přepínači automatickou polohu.LPG sada - přestavbový kit LPG - Komponenty LOVATO EASY FAST OBD II 1. ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA LOVATO EASY FAST OBD II
  Řídí v závislosti od přijímaných signálů z benzínové řídící jednotky vstřikovače dávkující potřebné množství paliva do motoru. Lovato Easy Fast OBD II spolupracuje s benzínovou řídící jednotkou na základě komunikace přes OBD konektor a směs je tedy korigována pomocí benzínových integrátorů.
 2. REDUKTOR LOVATO RGJ
  Regulátor tlaku je zařízení, které umožňuje snížení tlaku LPG paliva na požadovanou hodnotu a vypařovač umožňuje odpaření tekutého paliva. Protože tento proces je provázen snížením teploty, je vypařovač napojen na vnitřní chladící okruh motoru, ze kterého odebírá teplo. Vlastní provoz regulátoru tlaku / vypařovače je závislá na chodu motoru, resp. na změnách podtlaku v sacím potrubí.
 3. MAP SENZOR
  Snímač MAP snímá tlak vzduchu v sacím potrubí (absolutní tlak). Tato informace je potřebná pro výpočet délky otevření vstřikovačů LPG. Jeho součástí je integrovaný snímač teploty plynu, tlaku plynu a filtr plynné fáze.
 4. VSTŘIKOVAČ LOVATO KP
  Na základě signálů z řídící jednotky změnou délky vstřiku dávkují množství LPG paliva ve správném poměru k nasávanému vzduchu pro korektní chod motoru.
  Jsou velmi přesné a nevyžadují nastavování během provozu.
 5. PŘEPÍNAČ LOVATO EASY FAST - BENZÍN/PLYN
  Umožňuje řidiči zvolit druh paliva pro momentální provoz. Ovládací modul se skládá z micro spínače pro volbu druhu paliva a LED kontrolek signalizace aktuálního stavu paliva v LPG nádrži (podle výbavy vozidla).

lovato service, autogasmotors, gasauto, autogas, autogaz, auto lpg, lpg auto, na lpg, na cng, centrum autoplynu, autoplyn, auto na plyn, auta na plyn, lpg, cng, plyn do auta, auto na gas, auto na gaz, čerpací stanice lpg, cng, montáže lpg, přestavby na lpg, pohon lpg, pohon na plyn, propan butan, zemní plyn, systémy lpg, cng, revize lpg, diagnostika lpg systémů, servis lpg, cng, programy lpg, sekvenční vstřikování plynu, lpg, cng, centrální směšovač, igs, sgi, dgi, fast, fast 24, just, just heawy, just heawy new, sekvent fast, sekvent 24, blitz, ecogas, ok start, basic, tronic, tronik, magic, magic 2, lovtec, lovato, lovatogas, lov u, lov u2, lov eco, lov eco pro, lov eco 4eu, easy fast, ag systems, gastech, basic, super, dfi, dfi monitor, injection gas systém, sekvent gas injection, omegas, etagas, al 700, al 720, al 600, stela, elisa, nord, leonardo, bingo, evo, mix, reduktor tlaku lpg, regulátor tlaku lpg, hadice lpg, trubka lpg, multiventil lpg, nádrž lpg, držák nádrže lpg, držák rezervy, obal rezervního kola, plnící koncovka lpg, plnění, odvětrávání, odvětrávací schránka, ukazatel stavu paliva lpg vnádrži, benzínový ventil, plynový ventil, filtr lpg, filtry lpg, plynový filtr, plynná


 a kapalná fáze, interface, komunikační kabel, schválené přestavby, schválená auta, životnost nádrže lpg, cng, prošlá nádrž lpg, schválená auta na lpg přestavby, motorové oleje pro lpg motory, svíčky pro plynové lpg motory, výměna nádrže na lpg, sekvence sequent gas injection autogasanlage autosplynovače montáže autosplynovačov směšovače smiešovače autoplyn zubří montáže lpg cng zlínský kraj montáže lpg cng vsetín montáž plynu do auta přestavba lpg z auta do auta přímé vstřikování lpg plynu do válců nejlevnější přestavba na lpg ceník montáží lpg, ceník přestaveb lpg, cng poruchy zapalování toroidní nádrž válcová nádrž nádrž místo rezervy nádrž za sedadla seřízení lpg velká spotřeba lpg značky lpg výrobci lpg cng homologace lpg cng výměny nádrží na lpg lpg do nových aut typy lpg olej flash lube flash lube sada , kvalita plynu, kvalita lpg, cng, redukce tankování, čerpání, náhradní díly lpg, krytka plnění, krytky plnění, revizní sady lpg systémů, směšovač, protizášlehová klapka, protišlehová klapka, snímače, snímač tlaku plynu, snímač tlaku lpg, snímač tlaku v sání, snímač podtlaku v sání, map senzor, map snímač, snímač teploty plynu, snímač teploty regulátoru, vstřikovače plynu, rail, emulátor otáček, emulátor vstřikovačů, emulátor vstřiků, cutt of ventil, servomotorek, krokový motorek, common rail, řídící jednotka lpg, schéma zapojení

 lpg, tankování lpg,cng, cukání na lpg, zhasínání na lpg, výkon na lpg, svíčky na lpg, značka systému lpg, turbo, valvetronic, ECE R 115, E 67R 00, E67 R 01, ekologie, ecologie, bifuel LOVATO EASZ FAST SMART/LOVATO EASZ FAST 3KOLEN9 MONT869 LPG 3KOLEN9 PRO PLZNOV7CH MONT869 KURY LPG MONT869 DOVOY LOVATO YASTOUPEN9 LOVATO RPO 4ESKOU REPUBLIKU PRO 4r


Jakékoli kopírování obsahu z těchto webových stránek, pouze se souhlasem majitele !!! Všechny obrázky, fotografie, vieda, texty a jejich obsah a uspořádání jsou vlastnictvím firmy AutoGasMOTORS a jsou chráněna autorským právem. Jejich kopírování a publikování je bez souhlasu majitele ZAKÁZÁNO! Všechna práva vyhrazena. Copyright©2004 AutoGasMOTORS. All reserved!